Відгуки про компанію OGOROD.ORG.UA
- Галина Н.
- Ирина
замовляла вперше і мабуть більше не буду. в моєму замовленні було 2 позиції (всього). оплатила товар наступного дня. замовлення прийшло недукомплектовпним, всього одна позиція. на посилці було вказано прізвище власниці магазину, але на дзвінки не відповідала. оператор магазину запевнила що друга позиція буде відправлена за рахунок магазина. але так не сталось. оплатила я в кошти до кінця дня мені не повернули (за доставку). тобто я сплатила своє замовлення двічі. не приємно.
кошти за другу посилку повернуті. - Глущенко С.
Обіцяли відправити товар через три робочі дні. Замовлення та оплата були проведені 22.01.2025р. Сьогодні 03.02.2025р. тавару не має
- Тетяна М.
- Яніна К.
- Анатолій Т.
- Андрій І.
- Євгенія П.
- Євгенія П.
- Анна Ю.