Відгуки про компанію OGOROD.ORG.UA
- Андрей К.
Очень хороший магазин.
- Світлана Я.
Замовляла садову хімію та добрива, термін придатності добрий, все в наявності. Задоволена. За потреби буду замовляти ще.
- Ольга М.
- Людмила М.
Все отлично, приятно сотрудничать.
- Віктор Х.
- Назаренко М.
Отличная работа коллектива!
- Андрей В.
все класс
- Елена П.
- Татьяна И.
Первый раз заказывала.работой продавца довольна.пасылку получила(счастью нет границ).
- Оксана С.