Відгуки про компанію OGOROD.ORG.UA
- Виктор Д.
- Віта Р.
- Алена Б.
- Юлія С.
Вже трете замовлення. Насіння, добрива, усім задоволена! Дякую велике! Гарні люди, чудовий канал, хороший магазин! Звертатимусь ще!
- Коментар продавця
Большое спасибо за отзыв!Для нас это очень важно!
- Коментар продавця
- Наталія І.
- Ирина А.
- Юрий Н.
Продавцу: удачи в работе. Покупателям: если вы еще здесь не были, то быстренько заходите и покупайте. И это не шутка!
- Коментар продавця
Большое спасибо за отзыв!И за чувство юмора!
- Коментар продавця
- Світлана М.
- Руслан
- Татьяна Р.