Відгуки про компанію OGOROD.ORG.UA
- Тетяна К.
Дякую, все чудово. Як обіцяли - все зробили. Товар якісний.
- Світлана К.
- Елена Г.
- Олена Н.
- Марія Д.
Чудово
- Ліда Б.
Третій рік роблю замовлення у ОГОРОДНІКА різне насіння та торфосуміші.Завжти якісний товар,все швидко.Рекомендую.
- Ірина З.
- Виталий Ц.
Дякую за оперативність.
- Олексій Г.
Відправили в коробці все гарно упаковане
- Коментар продавця
Сьогодні отримали кошти від Нової пошти і сьогодні відправляємо.А як треба було?Товар був пошкоджений під час отримання.
- Коментар продавця
- Вячеслав Р.